Товар у списку загроз
Vanranger LED String Lights
Product — відгуки
Тип Товар Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Відкликання небезпечного товару
Наглядові органи публікували попередження про безпеку товарів такого виду.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
Сповіщень у реєстрі1 Перше сповіщення23 травня 2025 р. Останнє сповіщення23 травня 2025 р. У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Перевірте виробника, партію й дату саме того примірника, який у вас: попередження — про товари такого виду.
Звідки це: UK product recalls (gov.uk / OPSS) — Державний реєстр безпеки — відкликання товарів і попередження.
Оцінки за частинами Якість · Ціна/якість — те, що питають у цього типу
Частини поки ніхто не оцінив. Зірки ведуть до форми, а оцінка за частинами складається в загальну.
Відгуки · 1
Vanranger LED String Lights потрібні для того, щоб пустити по кімнаті, терасі або дереву лінію дрібних вогнів, тож це декоративне світло, а не робоче. На нашу оцінку, найсильніше тут працює атмосфера: такі гірлянди пом’якшують простір і не ріжуть око жорстким променем, як лампа чи прожектор. Чесне обмеження теж просте — вони не вирішують проблему хорошої видимості, і від них цього краще не чекати. У користуванні це річ, якій треба трохи місця, нормальна опора й один вдалий розвіс. Порівняно зі звичайною лампою вони дають розсіяне сяйво, а не пряме світло. Vanranger LED String Lights доречні там, де спершу потрібен вигляд, а вже потім користь. Це світло для настрою, а не для задач.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Vanranger LED String Lights відгуки
- Vanranger LED String Lights відгуки та рейтинг
- Vanranger LED String Lights чесний чи ні
- Vanranger LED String Lights розводять чи ні
- Vanranger LED String Lights реальні відгуки
- Vanranger LED String Lights рейтинг
- Vanranger LED String Lights скарги
- що пишуть про Vanranger LED String Lights
- Vanranger LED String Lights товар відгуки
- Vanranger LED String Lights переваги та недоліки
- Vanranger LED String Lights досвід користування
- чи варто довіряти Vanranger LED String Lights
- Vanranger LED String Lights думки
- Vanranger LED String Lights огляд 2026
- Vanranger LED String Lights перевірка
- Vanranger LED String Lights перевірка на безпечність
- відгуки про Vanranger LED String Lights
- Vanranger LED String Lights відгуки клієнтів
- Vanranger LED String Lights чесний огляд
- Vanranger LED String Lights чи варто