Товар у списку загроз
INTESA Deodorant Parfume
Product — відгуки
Тип Товар Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 4.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Відкликання небезпечного товару
Наглядові органи публікували попередження про безпеку товарів такого виду.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
Сповіщень у реєстрі1 НебезпекаThe product contains butylphenyl methylpropional (BMHCA) which is forbidden in cosmetic products. BMHCA may harm the reproductive system and the health of the unborn child as well as causing skin sensitisation. РизикSerious risk Країна походженняItaly Перше сповіщення14 квітня 2023 р. Останнє сповіщення14 квітня 2023 р. У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Перевірте виробника, партію й дату саме того примірника, який у вас: попередження — про товари такого виду.
Звідки це: EU Safety Gate / RAPEX (European Commission) — Державний реєстр безпеки — відкликання товарів і попередження.
Оцінки за частинами Якість · Ціна/якість — те, що питають у цього типу
Частини поки ніхто не оцінив. Зірки ведуть до форми, а оцінка за частинами складається в загальну.
Відгуки · 1
INTESA Deodorant Parfume — це дезодорант із виразним парфумованим акцентом, тобто засіб, який працює не лише як базовий захист, а й як легкий ароматичний шар. На нашу оцінку, його сильна сторона саме в цьому перетині: він стоїть між щоденним дезодорантом і м’яким персональним ароматом, тож виглядає цікавіше за зовсім нейтральний формат. Чесний компроміс тут також зрозумілий: парфумований дезодорант не те саме, що сильний антиперспірант, і запах може стати головною частиною враження. У користуванні такі речі оцінюють за тим, як вони пахнуть, наскільки помітні та чи не конфліктують із одягом і рештою догляду. Порівняно зі звичайними дезодорантами INTESA Deodorant Parfume звучить більш парфумно і менш безлико. Це вдалий формат для тих, кому важливий аромат, а не максимально непомітний засіб на кожен день.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- INTESA Deodorant Parfume відгуки
- INTESA Deodorant Parfume відгуки та рейтинг
- INTESA Deodorant Parfume чесний чи ні
- INTESA Deodorant Parfume розводять чи ні
- INTESA Deodorant Parfume реальні відгуки
- INTESA Deodorant Parfume рейтинг
- INTESA Deodorant Parfume скарги
- що пишуть про INTESA Deodorant Parfume
- INTESA Deodorant Parfume товар відгуки
- INTESA Deodorant Parfume переваги та недоліки
- INTESA Deodorant Parfume досвід користування
- чи варто довіряти INTESA Deodorant Parfume
- INTESA Deodorant Parfume думки
- INTESA Deodorant Parfume огляд 2026
- INTESA Deodorant Parfume перевірка
- INTESA Deodorant Parfume перевірка на безпечність
- відгуки про INTESA Deodorant Parfume
- INTESA Deodorant Parfume відгуки клієнтів
- INTESA Deodorant Parfume чесний огляд
- INTESA Deodorant Parfume чи варто