Компанія у списку загроз
Vikrant Kumar Khetan
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: India NSE debarred entities list — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Vikrant Kumar Khetan виглядає як компанія, названа особовим ім’ям, і в таких випадках справжня ділова суть часто ховається за юридичною міткою. На нашу оцінку, слабке місце тут очевидне: поруч немає відомої категорії товарів чи послуг, тож назва майже не допомагає зрозуміти, чим саме займаються. Порівняння з типовими фірмами, що відразу називають свій профіль, тут виходить дуже умовним.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Vikrant Kumar Khetan відгуки
- Vikrant Kumar Khetan відгуки та рейтинг
- Vikrant Kumar Khetan чесний чи ні
- Vikrant Kumar Khetan розводять чи ні
- Vikrant Kumar Khetan реальні відгуки
- Vikrant Kumar Khetan рейтинг
- Vikrant Kumar Khetan скарги
- що пишуть про Vikrant Kumar Khetan
- Vikrant Kumar Khetan компанія відгуки
- Vikrant Kumar Khetan переваги та недоліки
- Vikrant Kumar Khetan досвід користування
- чи варто довіряти Vikrant Kumar Khetan
- Vikrant Kumar Khetan думки
- Vikrant Kumar Khetan огляд 2026
- Vikrant Kumar Khetan перевірка
- Vikrant Kumar Khetan перевірка на безпечність
- відгуки про Vikrant Kumar Khetan
- Vikrant Kumar Khetan відгуки клієнтів
- Vikrant Kumar Khetan чесний огляд
- Vikrant Kumar Khetan чи варто