Компанія у списку загроз
VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: African Development Bank debarred entities — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED має форму назви, яка може стосуватися і озеленення, і торгівлі, і ще багатьох речей, тож найбільше тут кидається в очі саме розмитість. На нашу оцінку, самої назви замало, щоб дати сильніше судження. Її практичний плюс у тому, що вона звучить широко й гнучко; очевидний мінус у тому, що про справжній бізнес вона майже нічого не каже. У житті такі назви легко запам’ятати, але важко порівняти з компаніями, де продукт або послуга видно одразу. Це ярлик, який може прикривати багато невеликих або нішевих справ, не пояснюючи, яка саме перед вами.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED відгуки
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED відгуки та рейтинг
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED чесний чи ні
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED розводять чи ні
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED реальні відгуки
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED рейтинг
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED скарги
- що пишуть про VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED компанія відгуки
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED переваги та недоліки
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED досвід користування
- чи варто довіряти VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED думки
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED огляд 2026
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED перевірка
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED перевірка на безпечність
- відгуки про VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED відгуки клієнтів
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED чесний огляд
- VENUS GARDEN GLOBAL LIMITED чи варто