Компанія у списку загроз
Shri Kabil Patra
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: India NSE debarred entities list — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Shri Kabil Patra має вигляд назви компанії, але без публічних подробиць, за якими можна уявити її реальну роботу. На нашу оцінку, це не дає змоги чесно порівняти її з відомими фірмами в якомусь конкретному полі, тож відгук мусить бути коротким. Перевіреної опори тут немає, і вдавати протилежне немає сенсу.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Shri Kabil Patra відгуки
- Shri Kabil Patra відгуки та рейтинг
- Shri Kabil Patra чесний чи ні
- Shri Kabil Patra розводять чи ні
- Shri Kabil Patra реальні відгуки
- Shri Kabil Patra рейтинг
- Shri Kabil Patra скарги
- що пишуть про Shri Kabil Patra
- Shri Kabil Patra компанія відгуки
- Shri Kabil Patra переваги та недоліки
- Shri Kabil Patra досвід користування
- чи варто довіряти Shri Kabil Patra
- Shri Kabil Patra думки
- Shri Kabil Patra огляд 2026
- Shri Kabil Patra перевірка
- Shri Kabil Patra перевірка на безпечність
- відгуки про Shri Kabil Patra
- Shri Kabil Patra відгуки клієнтів
- Shri Kabil Patra чесний огляд
- Shri Kabil Patra чи варто