Компанія у списку загроз
Samaritan Home Health Care
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US Nebraska Medicaid sanctioned providers — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Samaritan Home Health Care — це формат, у якому допомога приходить додому, а не вимагає поїздок до закладу. На нашу оцінку, це компанія з домашнього догляду, де зазвичай потрібні сестринська підтримка, допомога під час відновлення та щоденні побутові речі для літніх людей або тих, кому важко пересуватися. Сильна сторона такого підходу — знайома обстановка й менше зривів звичного ритму. Обмеження теж зрозуміле: все тримається на графіку, згоді родини й на тому, що вдома не зробиш того, що робить клініка. Samaritan Home Health Care доречна там, де потрібен догляд у місці проживання, а не лікарняний рівень інтенсивності.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Samaritan Home Health Care відгуки
- Samaritan Home Health Care відгуки та рейтинг
- Samaritan Home Health Care чесний чи ні
- Samaritan Home Health Care розводять чи ні
- Samaritan Home Health Care реальні відгуки
- Samaritan Home Health Care рейтинг
- Samaritan Home Health Care скарги
- що пишуть про Samaritan Home Health Care
- Samaritan Home Health Care компанія відгуки
- Samaritan Home Health Care переваги та недоліки
- Samaritan Home Health Care досвід користування
- чи варто довіряти Samaritan Home Health Care
- Samaritan Home Health Care думки
- Samaritan Home Health Care огляд 2026
- Samaritan Home Health Care перевірка
- Samaritan Home Health Care перевірка на безпечність
- відгуки про Samaritan Home Health Care
- Samaritan Home Health Care відгуки клієнтів
- Samaritan Home Health Care чесний огляд
- Samaritan Home Health Care чи варто