Компанія у списку загроз
SOMAVE CONSTRUTORA LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
SOMAVE CONSTRUTORA LTDA за назвою схоже на будівельну компанію, тобто на фірму, що займається зведенням об’єктів, підрядом або виконанням проєктів, а не продажем звичайним споживачам. На нашу оцінку, сила такого бізнесу в дуже конкретній роботі: з плану має вийти будівля, а з обіцянок — готовий результат на майданчику. Обмеження теж знайоме для цієї сфери: з назви майже нічого не видно про масштаб, спеціалізацію чи те, чи працює компанія з житлом, комерцією або інфраструктурою. Через це назва звучить міцно, але не надто конкретно. SOMAVE CONSTRUTORA LTDA стоїть серед тих фірм, чию репутацію зазвичай робить видимий результат, а не ефектний образ. Це про реальне будівництво, а не про красиву обгортку.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA відгуки
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA відгуки та рейтинг
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA чесний чи ні
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA розводять чи ні
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA реальні відгуки
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA рейтинг
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA скарги
- що пишуть про SOMAVE CONSTRUTORA LTDA
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA компанія відгуки
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA переваги та недоліки
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA досвід користування
- чи варто довіряти SOMAVE CONSTRUTORA LTDA
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA думки
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA огляд 2026
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA перевірка
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про SOMAVE CONSTRUTORA LTDA
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA відгуки клієнтів
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA чесний огляд
- SOMAVE CONSTRUTORA LTDA чи варто