Компанія у списку загроз
POLIENGE ENGENHARIA LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
POLIENGE ENGENHARIA LTDA за назвою вказує на інженерну компанію, найімовірніше пов’язану з проєктуванням, технічним супроводом або послугами для будівництва. На нашу оцінку, такі фірми цінують за вміння розв’язувати практичні задачі — і на папері, і на майданчику, в розрахунках, координації та технічних межах. Мінус у такого імені теж зрозумілий: воно надто широке й не каже, яка саме інженерія мається на увазі. У щоденній роботі зміст такої компанії розкривається в проєктах і договорах, а не в назві, тож масштаб і спеціалізація тут важливіші за вивіску.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA відгуки
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA відгуки та рейтинг
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA чесний чи ні
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA розводять чи ні
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA реальні відгуки
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA рейтинг
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA скарги
- що пишуть про POLIENGE ENGENHARIA LTDA
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA компанія відгуки
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA переваги та недоліки
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA досвід користування
- чи варто довіряти POLIENGE ENGENHARIA LTDA
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA думки
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA огляд 2026
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA перевірка
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про POLIENGE ENGENHARIA LTDA
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA відгуки клієнтів
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA чесний огляд
- POLIENGE ENGENHARIA LTDA чи варто