Компанія у списку загроз
PHAM, HONG HA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Asian Development Bank sanctions (debarred) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
PHAM, HONG HA занадто слабо окреслена, тож сприймається радше як реєстровий запис, ніж як упізнавана компанія з чіткою пропозицією. На нашу оцінку, саме тому тут доречна лише обережна середня оцінка. За цією назвою не видно стійкого публічного образу того, що вона робить і чим відрізняється. У практичному сенсі це більше схоже на обліковий запис, ніж на опис живого бізнесу.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- PHAM, HONG HA відгуки
- PHAM, HONG HA відгуки та рейтинг
- PHAM, HONG HA чесний чи ні
- PHAM, HONG HA розводять чи ні
- PHAM, HONG HA реальні відгуки
- PHAM, HONG HA рейтинг
- PHAM, HONG HA скарги
- що пишуть про PHAM, HONG HA
- PHAM, HONG HA компанія відгуки
- PHAM, HONG HA переваги та недоліки
- PHAM, HONG HA досвід користування
- чи варто довіряти PHAM, HONG HA
- PHAM, HONG HA думки
- PHAM, HONG HA огляд 2026
- PHAM, HONG HA перевірка
- PHAM, HONG HA перевірка на безпечність
- відгуки про PHAM, HONG HA
- PHAM, HONG HA відгуки клієнтів
- PHAM, HONG HA чесний огляд
- PHAM, HONG HA чи варто