Компанія у списку загроз
Next Generation mall
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Malaysia Financial Consumer Alert List — Відкритий список загроз, який веде спільнота безпеки.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Next Generation mall за назвою схожа на компанію з роздрібної нерухомості або на бренд торгового центру, але конкретики про неї майже немає. На нашу оцінку, тут бракує надійних публічних даних про те, що саме вона керує, чи це один об’єкт, чи кілька, і які орендарі там працюють. Назва дає радше відчуття сучасності, ніж будь-яку справжню спеціалізацію, тож далі починаються лише припущення. Для такого бізнесу вирішальними є оренда, відвідуваність і склад магазинів, а цього з самої картки не прочитати. Порівняно з великими мережами молів запис виглядає надто туманним. Тут краще триматися обережно, поки не з’являться нормальні дані про саму компанію.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Next Generation mall відгуки
- Next Generation mall відгуки та рейтинг
- Next Generation mall чесний чи ні
- Next Generation mall розводять чи ні
- Next Generation mall реальні відгуки
- Next Generation mall рейтинг
- Next Generation mall скарги
- що пишуть про Next Generation mall
- Next Generation mall компанія відгуки
- Next Generation mall переваги та недоліки
- Next Generation mall досвід користування
- чи варто довіряти Next Generation mall
- Next Generation mall думки
- Next Generation mall огляд 2026
- Next Generation mall перевірка
- Next Generation mall перевірка на безпечність
- відгуки про Next Generation mall
- Next Generation mall відгуки клієнтів
- Next Generation mall чесний огляд
- Next Generation mall чи варто