Компанія у списку загроз
National Bank Of California
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US OCC enforcement actions — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
National Bank Of California звучить як звичайний регіональний банк для рахунків, кредитів і простих послуг для людей та малого бізнесу. На нашу оцінку, його найсильніше місце — буденна банківська робота без зайвих вигадок: якщо є відділення, банкомати й нормальна підтримка, це саме те, що потрібно багатьом клієнтам. Обмеження теж зрозуміле: такі банки рідко мають щось справді особливе поруч із великими мережевими банками або онлайн-сервісами з агресивнішою ціною. У користуванні це зазвичай папери, правила по рахунку, очікування та звична банківська дисципліна. National Bank Of California стоїть серед локальних і регіональних банків, а не серед модних фінтехів, і на нього дивляться ті, кому потрібен простий банківський сервіс.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- National Bank Of California відгуки
- National Bank Of California відгуки та рейтинг
- National Bank Of California чесний чи ні
- National Bank Of California розводять чи ні
- National Bank Of California реальні відгуки
- National Bank Of California рейтинг
- National Bank Of California скарги
- що пишуть про National Bank Of California
- National Bank Of California компанія відгуки
- National Bank Of California переваги та недоліки
- National Bank Of California досвід користування
- чи варто довіряти National Bank Of California
- National Bank Of California думки
- National Bank Of California огляд 2026
- National Bank Of California перевірка
- National Bank Of California перевірка на безпечність
- відгуки про National Bank Of California
- National Bank Of California відгуки клієнтів
- National Bank Of California чесний огляд
- National Bank Of California чи варто