Компанія у списку загроз
MFP BAZAR LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
MFP BAZAR LTDA за назвою схожа на невеликий торговий бізнес із різними товарами, куди йдуть за щоденними дрібницями, а не за вузькою спеціалізацією. На нашу оцінку, це зазвичай про прості покупки, невеликий обіг і широкий, але невибагливий асортимент. Обмеження теж видно одразу: за такою назвою не зрозуміти ані рівень добору, ані якість сервісу, ані те, чи сильний це магазин в одній категорії, чи просто широкий. У житті такі базарні формати відчуваються утилітарно, жваво й трохи безособово порівняно з вузьким спеціалізованим магазином. На тлі мережевого бренду це більш локальна роздрібна торгівля, де багато дрібних речей під одним дахом. Публічної конкретики тут мало, тому оцінка лишається середньою.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- MFP BAZAR LTDA відгуки
- MFP BAZAR LTDA відгуки та рейтинг
- MFP BAZAR LTDA чесний чи ні
- MFP BAZAR LTDA розводять чи ні
- MFP BAZAR LTDA реальні відгуки
- MFP BAZAR LTDA рейтинг
- MFP BAZAR LTDA скарги
- що пишуть про MFP BAZAR LTDA
- MFP BAZAR LTDA компанія відгуки
- MFP BAZAR LTDA переваги та недоліки
- MFP BAZAR LTDA досвід користування
- чи варто довіряти MFP BAZAR LTDA
- MFP BAZAR LTDA думки
- MFP BAZAR LTDA огляд 2026
- MFP BAZAR LTDA перевірка
- MFP BAZAR LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про MFP BAZAR LTDA
- MFP BAZAR LTDA відгуки клієнтів
- MFP BAZAR LTDA чесний огляд
- MFP BAZAR LTDA чи варто