Компанія у списку загроз
MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA звучить як компанія про проєкти, забудову або операції з нерухомістю, а не про щось дрібне й разове. На нашу оцінку, слово empreendimentos тут задає логіку збирання справи в цілий проєкт, а не продажу готового рішення. Сильна сторона такого профілю — уміння працювати з масштабом, де є документи, узгодження, підрядники й довший горизонт. Але сама назва майже не пояснює, чим саме компанія займається щодня, тому з першого погляду вона лишається туманною. У практиці це зазвичай багато паперів і переговорів до того, як з’являється щось відчутне. MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA стоїть між забудовником і організатором проєктів, а її межа — у тому, що реальний зміст визначається вже конкретним напрямом роботи.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA відгуки
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA відгуки та рейтинг
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA чесний чи ні
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA розводять чи ні
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA реальні відгуки
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA рейтинг
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA скарги
- що пишуть про MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA компанія відгуки
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA переваги та недоліки
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA досвід користування
- чи варто довіряти MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA думки
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA огляд 2026
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA перевірка
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA відгуки клієнтів
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA чесний огляд
- MÁKINAS EMPREENDIMENTOS LTDA чи варто