Компанія у списку загроз
LUMA DE OLIVEIRA RAMBO
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
LUMA DE OLIVEIRA RAMBO схоже на компанію з особовою назвою, тобто на справу, що може триматися на одному власнику або невеликій місцевій операції, а не на мережі з брендом. На нашу оцінку, саме прізвищно-іменний формат тут є головною підказкою, і він робить запис упізнаваним, але слабко придатним для ринкової оцінки. Сила в простоті та відсутності позерства. Слабкість у тому, що немає ні сфери, ні продукту, ні іншої публічної ознаки, за яку можна вчепитися. У практиці такі назви частіше трапляються в реєстрах і документах, де важливіша людина за записом, ніж вітринний образ. До споживчого бренду тут далеко, а межу оцінки ставить саме те, що назва не розкриває бізнес. Залишається чітка ідентифікація, і вона справді ясна.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO відгуки
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO відгуки та рейтинг
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO чесний чи ні
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO розводять чи ні
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO реальні відгуки
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO рейтинг
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO скарги
- що пишуть про LUMA DE OLIVEIRA RAMBO
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO компанія відгуки
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO переваги та недоліки
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO досвід користування
- чи варто довіряти LUMA DE OLIVEIRA RAMBO
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO думки
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO огляд 2026
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO перевірка
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO перевірка на безпечність
- відгуки про LUMA DE OLIVEIRA RAMBO
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO відгуки клієнтів
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO чесний огляд
- LUMA DE OLIVEIRA RAMBO чи варто