Компанія у списку загроз
Keval Chandrakant Shah
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: India NSE debarred entities list — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Keval Chandrakant Shah звучить як назва компанії, прив’язана до імені власника, і тому добре уявляється для консультаційної справи, торгівлі або професійної практики. На нашу оцінку, її сильна сторона в тому, що вона виглядає офіційно й без зайвих хитрощів. Обмеження теж просте: з назви не видно ні галузі, ні того, у чому саме ця фірма сильніша за інші. У використанні вона більше нагадує юридичну назву, ніж яскравий публічний бренд, і для такого типу це звична річ. Порівняно з описовими назвами вона менш пояснює, а порівняно з вигаданими брендами — гірше відкладається в пам’яті. Це добрий вибір, коли потрібна акуратна ділова ідентичність, а не назва, що сама розповідає історію бізнесу.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Keval Chandrakant Shah відгуки
- Keval Chandrakant Shah відгуки та рейтинг
- Keval Chandrakant Shah чесний чи ні
- Keval Chandrakant Shah розводять чи ні
- Keval Chandrakant Shah реальні відгуки
- Keval Chandrakant Shah рейтинг
- Keval Chandrakant Shah скарги
- що пишуть про Keval Chandrakant Shah
- Keval Chandrakant Shah компанія відгуки
- Keval Chandrakant Shah переваги та недоліки
- Keval Chandrakant Shah досвід користування
- чи варто довіряти Keval Chandrakant Shah
- Keval Chandrakant Shah думки
- Keval Chandrakant Shah огляд 2026
- Keval Chandrakant Shah перевірка
- Keval Chandrakant Shah перевірка на безпечність
- відгуки про Keval Chandrakant Shah
- Keval Chandrakant Shah відгуки клієнтів
- Keval Chandrakant Shah чесний огляд
- Keval Chandrakant Shah чи варто