Компанія у списку загроз
Frenda Corporation
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Відкликання небезпечного товару
Наглядові органи публікували попередження про безпеку товарів такого виду.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
Сповіщень у реєстрі7 НебезпекаcGMP Deviations Перше сповіщення15 грудня 2022 р. Останнє сповіщення15 грудня 2022 р. У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Перевірте виробника, партію й дату саме того примірника, який у вас: попередження — про товари такого виду.
Звідки це: openFDA recall enforcement (drug) — Державний реєстр безпеки — відкликання товарів і попередження.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Frenda Corporation — це назва, яка може означати і холдингову структуру, і постачальника, і невелику операційну компанію, тож без публічної конкретики не варто приписувати їй зайвого. На нашу оцінку, це радше юридична й корпоративна присутність без виразного споживчого образу. Сильна сторона таких компаній зазвичай у внутрішній організації, а не в тому, що видно назовні. Обмеження теж очевидне: про неї мало що можна сказати впевнено, якщо ви не маєте справи з нею безпосередньо. У повсякденному сенсі це не бренд для вибору, а назва, яка має значення лише в діловому контексті.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Frenda Corporation відгуки
- Frenda Corporation відгуки та рейтинг
- Frenda Corporation чесний чи ні
- Frenda Corporation розводять чи ні
- Frenda Corporation реальні відгуки
- Frenda Corporation рейтинг
- Frenda Corporation скарги
- що пишуть про Frenda Corporation
- Frenda Corporation компанія відгуки
- Frenda Corporation переваги та недоліки
- Frenda Corporation досвід користування
- чи варто довіряти Frenda Corporation
- Frenda Corporation думки
- Frenda Corporation огляд 2026
- Frenda Corporation перевірка
- Frenda Corporation перевірка на безпечність
- відгуки про Frenda Corporation
- Frenda Corporation відгуки клієнтів
- Frenda Corporation чесний огляд
- Frenda Corporation чи варто