Компанія у списку загроз
FELIX RODOLFO RODRIGUES
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
FELIX RODOLFO RODRIGUES — це назва, яка майже нічого не каже про саму компанію, окрім її формальної юридичної присутності, тож чесний відгук тут неминуче короткий. На нашу оцінку, більше за все можна сказати лише те, що це господарська одиниця, а не помітний споживчий бренд із виразним публічним обличчям. Плюс у такої назви один: за нею часто стоїть звичайний локальний бізнес; мінус у тому, що з неї не видно ні сфери роботи, ні клієнтів, ні рівня спеціалізації. У практиці це лишає не образ, а паперовий слід. Для більш змістовної оцінки цього замало, тож компанія лишається радше на тлі ділового обігу.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- FELIX RODOLFO RODRIGUES відгуки
- FELIX RODOLFO RODRIGUES відгуки та рейтинг
- FELIX RODOLFO RODRIGUES чесний чи ні
- FELIX RODOLFO RODRIGUES розводять чи ні
- FELIX RODOLFO RODRIGUES реальні відгуки
- FELIX RODOLFO RODRIGUES рейтинг
- FELIX RODOLFO RODRIGUES скарги
- що пишуть про FELIX RODOLFO RODRIGUES
- FELIX RODOLFO RODRIGUES компанія відгуки
- FELIX RODOLFO RODRIGUES переваги та недоліки
- FELIX RODOLFO RODRIGUES досвід користування
- чи варто довіряти FELIX RODOLFO RODRIGUES
- FELIX RODOLFO RODRIGUES думки
- FELIX RODOLFO RODRIGUES огляд 2026
- FELIX RODOLFO RODRIGUES перевірка
- FELIX RODOLFO RODRIGUES перевірка на безпечність
- відгуки про FELIX RODOLFO RODRIGUES
- FELIX RODOLFO RODRIGUES відгуки клієнтів
- FELIX RODOLFO RODRIGUES чесний огляд
- FELIX RODOLFO RODRIGUES чи варто