Компанія у списку загроз
CLEGATT HAZEL
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US NY Medicaid excluded/terminated providers — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
CLEGATT HAZEL важко читати як щось більше, ніж запис імені, тож на нашу оцінку це радше мінімальний реєстр, ніж компанія з чітким публічним обличчям. Це помітна межа для того, хто хоче зрозуміти послуги або ринкову роль: сама назва не підказує ні сфери, ні функції. У користуванні такий запис більше допомагає системі обліку, ніж читачеві. Для великих висновків тут немає опори, і в цьому якраз полягає чесна оцінка. Корисність лишається тільки на рівні точного розпізнавання.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- CLEGATT HAZEL відгуки
- CLEGATT HAZEL відгуки та рейтинг
- CLEGATT HAZEL чесний чи ні
- CLEGATT HAZEL розводять чи ні
- CLEGATT HAZEL реальні відгуки
- CLEGATT HAZEL рейтинг
- CLEGATT HAZEL скарги
- що пишуть про CLEGATT HAZEL
- CLEGATT HAZEL компанія відгуки
- CLEGATT HAZEL переваги та недоліки
- CLEGATT HAZEL досвід користування
- чи варто довіряти CLEGATT HAZEL
- CLEGATT HAZEL думки
- CLEGATT HAZEL огляд 2026
- CLEGATT HAZEL перевірка
- CLEGATT HAZEL перевірка на безпечність
- відгуки про CLEGATT HAZEL
- CLEGATT HAZEL відгуки клієнтів
- CLEGATT HAZEL чесний огляд
- CLEGATT HAZEL чи варто