Компанія у списку загроз
Bruce Pharmacal
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US CA Medicaid excluded/terminated providers — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
Bruce Pharmacal більше нагадує старого зразка фармацевтичного виробника, ніж вітрину для кінцевого покупця, і вже цим звужує коло тих, кому вона взагалі потрібна. На нашу оцінку, сила такого формату в прямоті: це компанія про ліки, виробництво і постачання, а не про розмитий образ «здоров’я». Межа теж очевидна — у цій сфері все тримається на лінійці продуктів, контролі якості та дотриманні правил, а сама назва ще не каже покупцю майже нічого. У повсякденності такі компанії майже не видно пересічному споживачу, зате добре видно закупівельникам і аптекам. Bruce Pharmacal стоїть поруч із генериками та промисловими фармпостачальниками, а не з брендами для lifestyle-сегмента. Це варіант для тих, кому потрібен виробник, а не гарна оболонка.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Bruce Pharmacal відгуки
- Bruce Pharmacal відгуки та рейтинг
- Bruce Pharmacal чесний чи ні
- Bruce Pharmacal розводять чи ні
- Bruce Pharmacal реальні відгуки
- Bruce Pharmacal рейтинг
- Bruce Pharmacal скарги
- що пишуть про Bruce Pharmacal
- Bruce Pharmacal компанія відгуки
- Bruce Pharmacal переваги та недоліки
- Bruce Pharmacal досвід користування
- чи варто довіряти Bruce Pharmacal
- Bruce Pharmacal думки
- Bruce Pharmacal огляд 2026
- Bruce Pharmacal перевірка
- Bruce Pharmacal перевірка на безпечність
- відгуки про Bruce Pharmacal
- Bruce Pharmacal відгуки клієнтів
- Bruce Pharmacal чесний огляд
- Bruce Pharmacal чи варто