Компанія у списку загроз
BitPay, Inc.
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US OFAC enforcement actions — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
BitPay, Inc. — це компанія з криптоплатежів для продавців і людей, яким треба приймати або надсилати цифрову валюту без власної технічної збірки. На нашу оцінку, найсильніше в ній саме платіжна частина: інструменти для checkout, розрахунок із продавцем і міст між криптовалютою та звичайною комерцією. Ціна цього зручності в тому, що все прив’язане до волатильного ринку й потребує складнішого налаштування, ніж звичайна оплата карткою. У користуванні це насамперед конфігурація, гаманці та контроль потоку платежу, а не щось непомітне й автоматичне. У своєму сегменті вона стоїть серед криптоплатіжних шлюзів, а не серед широкого фінтеху.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- BitPay, Inc. відгуки
- BitPay, Inc. відгуки та рейтинг
- BitPay, Inc. чесний чи ні
- BitPay, Inc. розводять чи ні
- BitPay, Inc. реальні відгуки
- BitPay, Inc. рейтинг
- BitPay, Inc. скарги
- що пишуть про BitPay, Inc.
- BitPay, Inc. компанія відгуки
- BitPay, Inc. переваги та недоліки
- BitPay, Inc. досвід користування
- чи варто довіряти BitPay, Inc.
- BitPay, Inc. думки
- BitPay, Inc. огляд 2026
- BitPay, Inc. перевірка
- BitPay, Inc. перевірка на безпечність
- відгуки про BitPay, Inc.
- BitPay, Inc. відгуки клієнтів
- BitPay, Inc. чесний огляд
- BitPay, Inc. чи варто