Компанія у списку загроз
BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA схожа на компанію з аутсорсингу, де зазвичай продають не видимий клієнту продукт, а виконання рутинних операцій: допоміжні роботи, персонал, обслуговування, прибирання. На нашу оцінку, її сила в тому, що вона може взяти на себе щоденну організацію і зменшити навантаження на замовника. Але в такому бізнесі якість майже повністю залежить від керування людьми, стабільності команди й того, як прописані послуги в договорі. У практиці це означає багато повторюваних завдань, контролю дрібниць і мало блиску на поверхні. Поруч із вузькими сервісними підрядниками та загальними аутсорсерами така компанія виглядає звично, і саме тому за назвою її важко судити точно. Для стороннього спостерігача це радше інфраструктура роботи, ніж щось, що легко оцінити по оболонці.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA відгуки
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA відгуки та рейтинг
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA чесний чи ні
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA розводять чи ні
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA реальні відгуки
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA рейтинг
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA скарги
- що пишуть про BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA компанія відгуки
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA переваги та недоліки
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA досвід користування
- чи варто довіряти BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA думки
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA огляд 2026
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA перевірка
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA відгуки клієнтів
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA чесний огляд
- BENETTON SERVIÇOS TERCEIRIZADOS LTDA чи варто