Компанія у списку загроз
BDIG Investment Scheme
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Malaysia Financial Consumer Alert List — Відкритий список загроз, який веде спільнота безпеки.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
BDIG Investment Scheme спершу сприймається як фінансова конструкція, а вже потім як щось, що можна зрозуміти без пояснень. На нашу оцінку, слово scheme робить його схожим на інвестиційну схему або програму, але не показує ані механіки, ані ризику, ані адресата. Саме брак точності тут і є головною вадою: для грошей це критично, а назва майже нічого не прояснює. У практиці це радше позначка для якогось плану, ніж прозора компанія з очевидною пропозицією. Оцінка стримана, бо надійного змісту замало.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- BDIG Investment Scheme відгуки
- BDIG Investment Scheme відгуки та рейтинг
- BDIG Investment Scheme чесний чи ні
- BDIG Investment Scheme розводять чи ні
- BDIG Investment Scheme реальні відгуки
- BDIG Investment Scheme рейтинг
- BDIG Investment Scheme скарги
- що пишуть про BDIG Investment Scheme
- BDIG Investment Scheme компанія відгуки
- BDIG Investment Scheme переваги та недоліки
- BDIG Investment Scheme досвід користування
- чи варто довіряти BDIG Investment Scheme
- BDIG Investment Scheme думки
- BDIG Investment Scheme огляд 2026
- BDIG Investment Scheme перевірка
- BDIG Investment Scheme перевірка на безпечність
- відгуки про BDIG Investment Scheme
- BDIG Investment Scheme відгуки клієнтів
- BDIG Investment Scheme чесний огляд
- BDIG Investment Scheme чи варто