Компанія у списку загроз
BASE CONSTRUCOES LTDA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
BASE CONSTRUCOES LTDA звучить як будівельна компанія, до якої звертаються за зведенням об’єктів, підготовкою майданчика, ремонтами або загальним підрядом. На нашу оцінку, сила таких фірм у тому, що вони перетворюють проєкт на реальну споруду: матеріали, бригади, строки й дозволи мають зійтися в одну роботу. Слабке місце теж цілком конкретне — будівництво залежить від координації, погоди та безлічі дрібних ланок, які легко гальмують процес. У побуті це майже ніколи не виглядає охайно: техніка, пил, графіки й постійний контроль. За місцем у галузі це радше практичний середняк між вузькими підрядниками та великими забудовниками, а сама назва робить ставку на основу, а не на вузьку спеціалізацію.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- BASE CONSTRUCOES LTDA відгуки
- BASE CONSTRUCOES LTDA відгуки та рейтинг
- BASE CONSTRUCOES LTDA чесний чи ні
- BASE CONSTRUCOES LTDA розводять чи ні
- BASE CONSTRUCOES LTDA реальні відгуки
- BASE CONSTRUCOES LTDA рейтинг
- BASE CONSTRUCOES LTDA скарги
- що пишуть про BASE CONSTRUCOES LTDA
- BASE CONSTRUCOES LTDA компанія відгуки
- BASE CONSTRUCOES LTDA переваги та недоліки
- BASE CONSTRUCOES LTDA досвід користування
- чи варто довіряти BASE CONSTRUCOES LTDA
- BASE CONSTRUCOES LTDA думки
- BASE CONSTRUCOES LTDA огляд 2026
- BASE CONSTRUCOES LTDA перевірка
- BASE CONSTRUCOES LTDA перевірка на безпечність
- відгуки про BASE CONSTRUCOES LTDA
- BASE CONSTRUCOES LTDA відгуки клієнтів
- BASE CONSTRUCOES LTDA чесний огляд
- BASE CONSTRUCOES LTDA чи варто