Компанія у списку загроз
ANSHU MISHRA
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: India NSE debarred entities list — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
ANSHU MISHRA за формою більше схоже на ім’я власника або невеликої фірми, а отже це радше ідентифікаційна мітка, ніж публічний бренд. На нашу оцінку, воно належить до світу звичайних комерційних записів, де назва говорить, хто стоїть за записом, але не показує у деталях, як працює справа. Сильний бік — акуратність: ім’я коротке, пряме й легко стає у файл або довідник. Обмеження таке саме пряме, бо тут немає підтвердженої публічної змістовності, на яку можна спертися. У практиці це корисно там, де контекст уже дала документація, і значно слабше як самостійна підказка. Порівняно з відомою компанією в цього запису майже немає видимої поверхні.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- ANSHU MISHRA відгуки
- ANSHU MISHRA відгуки та рейтинг
- ANSHU MISHRA чесний чи ні
- ANSHU MISHRA розводять чи ні
- ANSHU MISHRA реальні відгуки
- ANSHU MISHRA рейтинг
- ANSHU MISHRA скарги
- що пишуть про ANSHU MISHRA
- ANSHU MISHRA компанія відгуки
- ANSHU MISHRA переваги та недоліки
- ANSHU MISHRA досвід користування
- чи варто довіряти ANSHU MISHRA
- ANSHU MISHRA думки
- ANSHU MISHRA огляд 2026
- ANSHU MISHRA перевірка
- ANSHU MISHRA перевірка на безпечність
- відгуки про ANSHU MISHRA
- ANSHU MISHRA відгуки клієнтів
- ANSHU MISHRA чесний огляд
- ANSHU MISHRA чи варто