Компанія у списку загроз
AMANDA MICHELLE FLEITES
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: US FINRA enforcement actions — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
AMANDA MICHELLE FLEITES — це компанія, про яку з самого імені майже нічого не видно, і саме це робить запис дуже бідним на зміст. На нашу оцінку, тут замало публічної опори, щоб зрозуміти, чим вона реально займається і для кого існує. Не проглядаються ні продукт, ні послуга, ні проста ділова роль, за якою можна було б швидко скласти думку. Через це запис сприймається радше як формальна назва в переліку, ніж як зрозумілий бізнес. Порівняно навіть із невеликою компанією тут бракує базової виразності. Залишається тільки ім’я, а для оцінки компанії цього замало.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- AMANDA MICHELLE FLEITES відгуки
- AMANDA MICHELLE FLEITES відгуки та рейтинг
- AMANDA MICHELLE FLEITES чесний чи ні
- AMANDA MICHELLE FLEITES розводять чи ні
- AMANDA MICHELLE FLEITES реальні відгуки
- AMANDA MICHELLE FLEITES рейтинг
- AMANDA MICHELLE FLEITES скарги
- що пишуть про AMANDA MICHELLE FLEITES
- AMANDA MICHELLE FLEITES компанія відгуки
- AMANDA MICHELLE FLEITES переваги та недоліки
- AMANDA MICHELLE FLEITES досвід користування
- чи варто довіряти AMANDA MICHELLE FLEITES
- AMANDA MICHELLE FLEITES думки
- AMANDA MICHELLE FLEITES огляд 2026
- AMANDA MICHELLE FLEITES перевірка
- AMANDA MICHELLE FLEITES перевірка на безпечність
- відгуки про AMANDA MICHELLE FLEITES
- AMANDA MICHELLE FLEITES відгуки клієнтів
- AMANDA MICHELLE FLEITES чесний огляд
- AMANDA MICHELLE FLEITES чи варто