Компанія у списку загроз
ACN COMERCIAL LTDA ME
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Brazil register of disreputable/suspended firms (CEIS) — Офіційний реєстр санкцій, заборон і наглядових заходів.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
ACN COMERCIAL LTDA ME виглядає як невелика торговельна компанія, тобто фірма, що купує й перепродає товари, а не виробляє їх сама. На нашу оцінку, це звична лінія торгівлі та дистрибуції, де головне — постачання, склад і рух замовлень. Сильна сторона такого бізнесу в простоті: один контакт, один асортимент, одна комерційна схема. Межа теж зрозуміла, бо торгівля живе на маржі, постачальниках і стабільності попиту. У практиці тут менше історії й більше накладних, обліку залишків і роботи з каналом продажу. ACN COMERCIAL LTDA ME стоїть у переповненій категорії, де важливіша користь, ніж яскравий образ.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- ACN COMERCIAL LTDA ME відгуки
- ACN COMERCIAL LTDA ME відгуки та рейтинг
- ACN COMERCIAL LTDA ME чесний чи ні
- ACN COMERCIAL LTDA ME розводять чи ні
- ACN COMERCIAL LTDA ME реальні відгуки
- ACN COMERCIAL LTDA ME рейтинг
- ACN COMERCIAL LTDA ME скарги
- що пишуть про ACN COMERCIAL LTDA ME
- ACN COMERCIAL LTDA ME компанія відгуки
- ACN COMERCIAL LTDA ME переваги та недоліки
- ACN COMERCIAL LTDA ME досвід користування
- чи варто довіряти ACN COMERCIAL LTDA ME
- ACN COMERCIAL LTDA ME думки
- ACN COMERCIAL LTDA ME огляд 2026
- ACN COMERCIAL LTDA ME перевірка
- ACN COMERCIAL LTDA ME перевірка на безпечність
- відгуки про ACN COMERCIAL LTDA ME
- ACN COMERCIAL LTDA ME відгуки клієнтів
- ACN COMERCIAL LTDA ME чесний огляд
- ACN COMERCIAL LTDA ME чи варто