Компанія у списку загроз
AC Wallet
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Malaysia SC Investor Alert List — Відкритий список загроз, який веде спільнота безпеки.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
AC Wallet прямо вказує на платіжний або гаманцевий сервіс, тобто на інструмент для балансу, переказів і щоденних грошей в одному місці. На нашу оцінку, його сила зазвичай у вузькій зручності: гаманець може зробити дрібні платежі й рух грошей менш громіздким, ніж повний банківський набір. Обмеження теж типове: такі сервіси корисні рівно настільки, наскільки широка мережа навколо них, тож вони швидко впираються в партнерів, регіони та доступні операції. У користуванні все вирішують прості речі — поповнення, сценарій оплати й те, чи лишається інтерфейс зрозумілим, коли гроші справді рухаються. Порівняно зі звичайним рахунком AC Wallet виглядає легшим і більш транзакційним, а на тлі великого суперзастосунку — зазвичай меншим і простішим. Це інструмент для кишенькових платежів, а не заміна повноцінним банківським відносинам.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- AC Wallet відгуки
- AC Wallet відгуки та рейтинг
- AC Wallet чесний чи ні
- AC Wallet розводять чи ні
- AC Wallet реальні відгуки
- AC Wallet рейтинг
- AC Wallet скарги
- що пишуть про AC Wallet
- AC Wallet компанія відгуки
- AC Wallet переваги та недоліки
- AC Wallet досвід користування
- чи варто довіряти AC Wallet
- AC Wallet думки
- AC Wallet огляд 2026
- AC Wallet перевірка
- AC Wallet перевірка на безпечність
- відгуки про AC Wallet
- AC Wallet відгуки клієнтів
- AC Wallet чесний огляд
- AC Wallet чи варто