Компанія у списку загроз
360 Trade Hub
Company — відгуки
Тип Компанія Картку додано10 серпня Списки загроз у списку загроз Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 3.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Списки загроз · у списку загроз Шахрайство
Про нього повідомляли як про шахрайство — зазвичай фальшивий магазин, вкладення або розіграш.
Запис заведено за назвою, а не за штрихкодом чи номером компанії: він описує речі такого виду, а не обов’язково ту, що перед вами.
У наших списках з10 серпня 2026 р.
Що робити: Не вводьте паролі, дані карток і seed-фрази та не надсилайте гроші.
Звідки це: Malaysia SC Investor Alert List — Відкритий список загроз, який веде спільнота безпеки.
Це ваша картка? Вхід щоб заявити на неї права та відповідати на відгуки.
Відгуки · 1
360 Trade Hub справляє враження назви торгової платформи, і саме на таку широту воно й грає. На нашу оцінку, тут робиться ставка на центр, куди нібито сходяться всі торгові речі, сервіси й кабінети. Його плюс у тому, що зміст читається майже без зусиль: відразу зрозуміло, що це фінансовий бренд. Його мінус у шаблонності, через яку назва губиться серед дуже схожих варіантів. У практиці такі бренди добре виглядають на дашбордах і в шапках сайтів, але майже не дають власного характеру. 360 Trade Hub стоїть у щільному середньому ряду своєї категорії, де функція важливіша за образ. Для чистого службового фасаду це працює, а для пам’ятного імені — слабко.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- 360 Trade Hub відгуки
- 360 Trade Hub відгуки та рейтинг
- 360 Trade Hub чесний чи ні
- 360 Trade Hub розводять чи ні
- 360 Trade Hub реальні відгуки
- 360 Trade Hub рейтинг
- 360 Trade Hub скарги
- що пишуть про 360 Trade Hub
- 360 Trade Hub компанія відгуки
- 360 Trade Hub переваги та недоліки
- 360 Trade Hub досвід користування
- чи варто довіряти 360 Trade Hub
- 360 Trade Hub думки
- 360 Trade Hub огляд 2026
- 360 Trade Hub перевірка
- 360 Trade Hub перевірка на безпечність
- відгуки про 360 Trade Hub
- 360 Trade Hub відгуки клієнтів
- 360 Trade Hub чесний огляд
- 360 Trade Hub чи варто