Обкладинка — з каталогу, фотографії та ролик — з відгуків.
Знімки екранів, опубліковані розробником в App Store.
Застосунок у списках загроз не знайдено
PBS KIDS Games
App — відгуки
Тип Застосунок Картку додано23 серпня Списки загроз чисто Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 4.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Як це змінювалося
Спостережень: 6 дн. · вітрина USКрамниця показує сьогоднішній день. Ми записуємо кожен, тому зміну видно.
2026-09-06 2026-09-13 2026-09-21
Показати цифри
| День | Оцінки |
|---|---|
| 2026-09-06 | 371,664 |
| 2026-09-07 | 371,695 |
| 2026-09-13 | 371,770 |
| 2026-09-14 | 371,775 |
| 2026-09-20 | 371,796 |
| 2026-09-21 | 371,801 |
Оцінка
4,35
не змінювалася
Нових оцінок
+137
приблизно 5 на день
Сплески
—
жодного
Відгуки · 1
PBS KIDS Games — це набір дитячих ігор та навчальних завдань із персонажами PBS KIDS. На нашу оцінку, найсильніше тут працює зв’язка розваги й раннього навчання: завдання зазвичай зводяться до простих дотиків, перетягування, зіставлення та вправ на пам’ять, а не до складного керування. Слабке місце в тому, що така простота швидко стає тісною, коли дитині хочеться глибшого ігрового процесу або менше підказок. У користуванні це радше яскрава добірка коротких занять, ніж одна велика гра, тож ритм у неї швидкий і уривчастий. Порівняно з ширшими дитячими бібліотеками застосунок помітно більше тягнеться до навчання, ніж до гри заради самої гри. Найкраще він пасує молодшим дітям із потребою в знайомих героях і простих правилах, а старші швидко переростають такий темп.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- PBS KIDS Games відгуки
- PBS KIDS Games відгуки та рейтинг
- PBS KIDS Games чесний чи ні
- PBS KIDS Games розводять чи ні
- PBS KIDS Games реальні відгуки
- PBS KIDS Games рейтинг
- PBS KIDS Games скарги
- що пишуть про PBS KIDS Games
- PBS KIDS Games застосунок відгуки
- PBS KIDS Games переваги та недоліки
- PBS KIDS Games досвід користування
- чи варто довіряти PBS KIDS Games
- PBS KIDS Games думки
- PBS KIDS Games огляд 2026
- PBS KIDS Games перевірка
- PBS KIDS Games перевірка на безпечність
- відгуки про PBS KIDS Games
- PBS KIDS Games відгуки клієнтів
- PBS KIDS Games чесний огляд
- PBS KIDS Games чи варто