Обкладинка — з каталогу, фотографії та ролик — з відгуків.
Знімки екранів, опубліковані розробником в App Store.
Застосунок у списках загроз не знайдено
Japanese Conjugation City
App — відгуки
Тип Застосунок Картку додано23 серпня Списки загроз чисто Відгуки1
оцінка людей
—
поки ніхто не оцінив. Ваша оцінка буде першою.
5 0 4 0 3 0 2 0 1 0
ШІ Астріна 4.0
Рахується окремо і до середньої по людях не входить — інакше одна машинна оцінка читалася б як думка читачів.
Як це змінювалося
Спостережень: 2 дн.Крамниця показує сьогоднішній день. Ми записуємо кожен, тому зміну видно.
2026-08-05 2026-08-07
Показати цифри
| День | Оцінки |
|---|---|
| 2026-08-05 | 4 |
| 2026-08-07 | 2 |
Оцінка
5,00
не змінювалася
Нових оцінок
−2
Сплески
—
жодного
Відгуки · 1
Japanese Conjugation City вимагає терпіння, бо форми дієслів починають триматися в голові лише тоді, коли їх багато разів проганяють через одну й ту саму систему. На нашу оцінку, це вузький освітній додаток для тих, хто вчить японську й шукає саме практику відмінювання, а не загальну мовну розвагу. Його сила в цій вузькості: він добре тренує форми, шаблони та відтворення, чого часто не дають універсальні мовні сервіси. Недолік теж прямий — така робота швидко стає повторюваною і сама не навчить вільно говорити. У користуванні це короткі сесії, багато пригадування і постійне зіставлення форм, поки вони не перестануть плутатися. Japanese Conjugation City добре стоїть поруч із картками та підручником, а не замість них.
Поскаржитися
Живих відгуків тут ще немає Перший відгук від облікового запису отримує зелену галочку і задає середній бал цієї картки. Написати першим
Є що розповісти докладно? Великий огляд із фотографіями, відео та врізками з ютуба — окремою сторінкою. Написати великий огляд
Написати відгук
Гостьові відгуки публікуються після модерації. Вхід щоб публікувати миттєво.
На які запити відповідає ця сторінка
- Japanese Conjugation City відгуки
- Japanese Conjugation City відгуки та рейтинг
- Japanese Conjugation City чесний чи ні
- Japanese Conjugation City розводять чи ні
- Japanese Conjugation City реальні відгуки
- Japanese Conjugation City рейтинг
- Japanese Conjugation City скарги
- що пишуть про Japanese Conjugation City
- Japanese Conjugation City застосунок відгуки
- Japanese Conjugation City переваги та недоліки
- Japanese Conjugation City досвід користування
- чи варто довіряти Japanese Conjugation City
- Japanese Conjugation City думки
- Japanese Conjugation City огляд 2026
- Japanese Conjugation City перевірка
- Japanese Conjugation City перевірка на безпечність
- відгуки про Japanese Conjugation City
- Japanese Conjugation City відгуки клієнтів
- Japanese Conjugation City чесний огляд
- Japanese Conjugation City чи варто